4 Aralık 2007 Salı

Kesintisiz muhabbet...

Merhaba, bir haftayı daha geride bırakmanın hüznü ve yeni haftanın heyecanı ile, herkese bol bereketli,hareketli,huzurlu bir hafta diliyorum.

Geçtiğimiz hafta yoğun bir hafta idi.Sosyal faaliyetlerin bol olduğu ,3 sinema filmi izlediğim bir hafta ... Normalde yılda bir kez anca giderdim sinemaya ama bu hafta kısmetimde 3 tane birden izlemek varmış.

Cuma günü Arzu ablam geldi Erim'le birlikte kalmaya.İlk kez sakin bir gece yaşadık:) sadece annem, babam, Saliş ve ben vardık.Sabahı kabustu tabi:) Salih Balıkesir'den,ablam ve çocukları evlerinden geldi sabahın köründe:(

Zaten geç yatmıştık sayelerinde uyuyamadık:)

Cumartesi günü gündüz Nilü ve Hilal ile birlikte iş arkadaşım Aylin'e oturmaya gittik.Bizleri ağırladığın için çok teşekkürler Aylinciğim,yine geliriz:)

Cmt akşamı da ailecek Salih'in gelmesi şerefine(!) annemde yemekteydik:)

Pazar günü ise ablamda kahvaltıdaydım,oradan Hüseyin'in nişanına gittim,Hüseyin'e ve müstakbel eşi Zeynep'e huzurlu,bereketli,sağlıklı bir yuva temenni ediyorum.

Oradan da İclal ile buluşup bir şeyler yiyip ,sinema izledik.Akşamına evime geçtiğimde Saliha ve kuzen Musti bana gelmişler kahve içtik,yalancı mantı makarnası yedik:) ve Musti ile birlikte işi gereği araba ile gitmesi gereken yerlere gittik.Kahve Dünyasında mola verdik ki sahlepleri çok büyük bardakta veriyorlar,çok fazla geliyor midem bulandı doğrusu:)

Bu arada komşularıma müjde vermek istiyorum Pazar günü Kahve Dünyası'ndan kendime kahve pişirme makinesi aldım:) Dün de ilk kez profesyonel kahve yaptım. Nasıl taştı anlamadım,sanırım kısmetim bol:)))) Velhasıl artık kahveler benden:)

Aramızda kalsın kahve bahane,hedef muhabbet:)

Dost meclislerinde, kesintisiz muhabbet dileği ile...

Hiç yorum yok: