15 Aralık 2009 Salı

Sinirli başlanan gün ve önceki günlerim...

Merhaba,sallanan bir Salı yaşıyorum. Nedense sinirim çok bozuk bugün. Sinirli güne başladım ve sinirli devam ediyor . Saliha hanım sabahları cep telefonundaki uyandırma müziğini değiştirmiş. Daha da iğrencini koymuş. Sanırım Mustafa Keser'in bir şarkısı; ama iğrenç ötesi. Sabah sabah öyle bağırmışım ki "yeter artık kapa şunu" diye, sesimden kendim korktum :) Özellikle uyanmak için bu şarkıları çalıyor diye düşünüyorum ama on kere de çalsa uyanmıyor . Cidden bu uyanma işine bir çözüm bulmazsam kardeş katili olabilirim:) Yatarken de kitap okumama izin vermiyor zaten. Odaya gelince "kaç sayfa" diyor , 2 sayfadan fazla okutturmuyor hemen ışığı söndürüyor. Offf Allahım aceba ayrı eve mi çıksam:( Neyse daha fazla dert yanmadan günlerimi yazayım ben:).
Dün akşam iş yerimdeydim .
Cumartesi ve Pazar günleri havanın bozukluğu da etkendi sanırım evden dışarıya çıkmadım. Yeliz ile bol bol Saliha'nın aldığı DVD' leri izledik. Vali,3. Göz( daha önce de izlemiştim), Mum kokulu Kadınlar ve Ağır Roman izlediğimiz filmlerdi. Maksat vakit geçirmekti işte:)Cuma akşamı da evdeydim.
Perşembe günü Bekleme Odası'nı izledim tiyatroda.
Çarşamba akşamı Duranay'daydık İsmi,Saliş, Deniz,Elmas,Şeyma ve Özgül ile.
Salı günü Elmas'taydık Deniz ve Zehra ile.
Bu sefer kısa oldu:) Kısa yazınca ben bile seviniyorum , okuyanlar nasıldır kimbilir:) Bu arada yorum yazan arkadaşlardan ricam isimlerini yazmalarıdır. Çünkü kim olduğunuzu anlayamıyorum. Sevgiyle kalın...

Hiç yorum yok: